EFT

EFT

bylo původně určeno na práci s negativními emocemi. Brzy se přišlo na to, že jejich odstraněním dochází ke spoustě pozitivních vedlejších účinků. Dnes se tato metoda používá v celém světě a limity jejího použití jsou dané pouze limity toho, kdo ji používá. Jde o formu psychologické akupresury, využívající znalostí čínské medicíny.

Výhody metody EFT :

  • Je rychlá
  • Je nebolestivá
  • Má dlouhodobé výsledky
  • Nepoužívá žádné pomůcky ani léky
  • Můžete se ji snadno naučit a používat
  • Často pomohla i tam, kde všechny ostatní metody selhaly

PRINCIPY EFT

Jemné energie cirkulující v našich tělech byly a často ještě jsou ignorovány západními vědci a lékaři. Díiyk tomu bylo jejich využití v emocionálním a spirituálním léčení jen velmi sporadické.

V EFT bereme tyto energie jako prvotní příčinu našich emocionálních problémů. Možná i díky tomu má EFT výsledky daleko přesahující jiné konvenční způsoby léčení.

EFT často přináší úlevu i u fyzických symptomů, což jen dokazuje na spojeni mezi našimi tělesnými a emocionálními problémy. Emocionální zdraví je neodmyslitelnou podmínkou pro fyzické zdraví.

Na rozdíl od jiných metod, EFT obvykle funguje rychle a podstatná úleva od problému je většinou dosažena bez bolesti nebo jen při malé bolesti (ta je způsobena klepáním na akupresurní body- jako při akupresuře).
Bohužel metoda není zázračná a problémy některých lidí jsou tak intenzivní, že už zmínka o nich přináší fyzickou či emocionální bolest.

I přes to, že je stále velmi přehlíženo, je emoční zdraví absolutně nezbytné pro naše fyzické zdraví a léčení.

Bez ohledu na to jak zdravě jíte a jak zdravý způsob života vedete, pokud vám emoční překážky budou stát v cestě, nikdy nedosáhnete ideálního zdraví či uzdravení.

Já bych k tomu jen dodala lásky, spokojenosti a štěstí

ÚSPĚŠNOST EFT

Srovnávací studie ukazují, že zhruba 60% lidí má už po prvním použití EFT pocit úlevy a pociťují, že “něco důležitého se změnilo”. Dalších 20% se cítí znatelně lépe a použijí EFT znovu k dosažení více výhod. Celková úspěšnost EFT se uvádí 89%.

EFT UŽ MNOHOKRÁT POMOHLO I TAM,KDE VŠECHNY OSTATNÍ METODY SELHALY.

MUSÍM  VĚŘIT, ŽE EFT FUNGUJE ABYCH DOSÁHL POŽADOVANÉ ÚLEVY OD PROBLÉMU?

Ne, není nutné věřit že EFT funguje. EFT je neuvěřitelně účinné i přes váš skepticismus. Jde v podstatě o mechanickou záležitost, jakousi “opravu vašeho vnitřního tělesného vedení”… Je naprosto normální být skeptický k něčemu neznámému, a v Čechách je na rozdíl od zbytku světa EFT stále nováček.

Zdroj: Sindy Katayama Institut energetické psychologie http://www.eft.cz/

 

Článek byl publikován v MÉDIA.

Comments are closed.