Autopatie

Autopatie je nová moderní metoda celkového pozitivního ovlivňování lidského organismu, vyrůstající na základech klasické homeopatie, kterou vyvinul náš přední český homeopat Mgr. Jiří Čehovský. Její principy však již byly v historii využívány. Autopatie na rozdíl od klasické homeopatie nehledá homeopatický lék, ale využívá vlastní tělesné informace. Je to metoda celkového pozitivního ovlivňování lidského organismu od spirituální sféry, přes psychiku až po fyzické problémy. Je bezpečná, nemá žádné vedlejší účinky a lze ji kombinovat s jakoukoliv jinou metodou. Je mimořádně účinná zejména při  chronických, obvyklými metodami nezvládnutelných, dlouhodobých potíží.

Více informací o metodě, literatuře a léčených případech naleznete na www.autopatie.cz

Autopatická lahvička je vyrobena z chemicky stálého borokřemičitého skla, která je určena k výrobě autopatického preparátu, je určena k postupnému průtokovému naředění vlastní tělesné informace vodou (sliny nebo dechu) na jemnohmotnou úroveň, může v delším průběhu času postupně vnášet do systému člověka harmonii, pozitivně ovlivňující fyzické orgány a mysl. Jedna lahvička je pouze pro jednu stejnou osobu na 3 měsíce používání. Lze ji zakoupit přímo u mě.

K přípravě autopatického preparátu je potřeba autopatická lahvička a voda – balená neperlivá nebo filtrovaná nebo destilovaná (voda z kohoutku je kvůli chloru nevhodná). Autopatický preparát je výsledná homeopaticky naředěná slina, kterou jsme získali ředěním určeným počtem litrů vody v autopatické lahvičce. Tento malinký objem vody, který zůstane po ředění nakonec v lahvičce, si nanese léčená osoba na čelo, na čelní čakru a nechá zaschnout. Celý proces opakuje v určeném intervalu (např. 1x týdně), pokaždé nový čerstvý autopatický preparát. U osob, které nejsou schopny si autopatický preparát samy vytvořit (např. malé děti nebo senioři), pomáhá jiná osoba s použitím roušky na ústa a kapátka pro odběr slin z úst léčené osoby. Preparát působí vždy individuálně a v závislosti na vnitřním karmickém stavu jedince.

 

 

Článek byl publikován v AUTOPATIE.

Comments are closed.