Reference

text o videu..

Tohle je snad jeden z nejkrásnějších psích příběhů v mém životě. Děkuji Zuzce, že jsem u toho mohla být. Nejenom já, ale i ona se svou trpělivostí a láskou obrovsky pomohla. Díky i MVDr. Chmelařovi.
S láskou Majda
Naše Genička s Adelkou byly pravidelně přeočkovány vakcinou proti tetanu a během 3 dnů začaly mít obě pohybové problémy. 2letá Adélka měla jen problém s chůzí, ale 9 letá Genička bojovala o život. Zůstala úplný ležák, dokázala jen zvednout hlavu. Nedokázala ani jíst a pít…vodu i potravu přijímala stříkačkou a měla problém to i polknout. Veterináři už si nevěděli rady, žádné léky nezabíraly. Zkoušeli jsme i různé bylinkové preparáty, které zabíraly, ale pomalu. Potom mě oslovil anděl Magdalenka, že mojim holčičkám může pomoct…že jim bude posílat energii. Už jsem se chytala každého stébla, i když mě přišlo neskutečné, aby to na dálku mohlo fungovat. Ale ono to fakt fungovalo. Pravidelně jsme si s Magdalenkou telefonovaly a psaly. Přesně věděla, co holky aktuálně trápí a vždy slíbila, že na tomto konkrétním problému bude pracovat. A holky se opravdu do druhého dne přesně v tom začaly zlepšovat. Díky Magdalence a bylinkám se stalo neuvěřitelné…obě moje holky se z toho dostaly a zůstaly naprosto bez následků.
Na videu úplně dole je začátek, kdy obě psí slečny na tom byly špatně. Postupně se Genňa uzdravovala, až zase byla zdravým pejskem, plným radosti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.