ŽIVOTNÍ STYL, PŘÍSTUP K SOBĚ

Každý máme nějakou představu o stylu života. Někdo cvičí, sportuje, jí zdravě. Mnoho lidí si myslí, že o tělo se pečuje pouze stylem:

UMYJI SE VOŇAVÝM ŠAMPONEM A SPRCHOVÝM GELEM, ČISTĚ SE OBLÉKNU,  NANESU MAKE UP.

Tělo není jenom jedna strana,

i ono má svůj rub a líc. Tělo FYZICKÉ a tělo PSYCHICKÉ , nebo jak se říká DUCHOVNÍ. Mnoho lidí si to neuvědomuje a oddělí to své tělo pouze na tělo fyzické a to ještě na tu část , která je vidět tzn. na povrch.

Očista těla, by měla být nejen z venku, ale i vnitřní a také duchovní.

Představte si, že jste doma a uklízíte jenom povrch skříně a dovnitř vše házíte bez ladu a skladu, nevětráte ji, neuklízíte a je jedno, co do ní přijde. Za rok, když skříň otevřete, vyvalí se na Vás špína, plíseň, zápach a ……..Bůh ví co ještě. To samé se děje v našem těle, pokud ho nebudeme čistit.

Naše tělo má samočistící schopnost , zbavuje se odpadních látek - metabolitů, přes ledviny, játra, lymfatický systém a vylučuje je močí a stolicí, ale když je toho moc, nezvládne to . Na střevech se začnou vytvářet nánosy hlenů, které zabraňují vstřebávání živin, začne se uspávat žilní systém a tím nedostatečnost kyslíku v kapilárním systému. Jednoduše tělní buňky začnou strádat podvýživou a nedostatkem kyslíku a koupat se v nánosu bahna, hlenů a toxických látek, které tělo už nezvládlo zpracovat.

Vzniká překyselení těla. Začne dařit plísním, parazitům,virům, bakteriím. Přemíra kyselin  způsobuje to, že tělo si začne brát zásadotvorné látky ze zubů, kostí, vlasů a začne zadržovat vodu. Vede k osteoporóze, nádorovým onemocněním, vzniku artritid, artróz, revma, zánětům kloubů a tím k neustálým bolestem.

SEXMISE –  VEM SI PRÁŠEK.( nádherný film)

Farmaceutický průmysl, pilulky na všechno , dokonce i na blbost, ale je vidět, že nefungují.  A reklamy nás přesvědčují ze všech stran. Tak proč bychom pochybovali.

Víte co je REKLAMA? zkuste to rozdělit: RE  KLAMA, což doslova přeloženo znamená – opakování klamu.

Poslouchejte reklamy a zamyslete se nad tím, co Vám říkají.

Článek byl publikován v ŽIVOTNÍ STYL A PŘÍSTUP K SOBĚ.

Comments are closed.